Media Expert - Krasne
Krasne

Media Expert

DIY

Media Expert jest największą siecią elektromarketów w Polsce – w jej skład wchodzi 360 elektromarketów w 310  miastach na terenie całego kraju*. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Sieć zatrudnia ok. 4 tys. pracowników.

Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także laptopy, tablety, smartfony i sprzęt fotograficzny. W wybranych salonach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Sieć jest wspólnikiem największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej – EURONICS International. Wolumen sprzedaży EURONICS, realizowanej w 30 krajach europejskich wynosi 16 mld EUR. Grupa poprzez 11 000 lokalizacji, dociera łącznie do 600 mln Konsumentów.

W 2012 rok sieć uruchomiła internetowy kanał sprzedaży. Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii E-commerce w Polsce według badania Megapanel PBI/Gemius.

Media Expert jest laureatem m.in. nagrody Grand Prix – Laur Konsumenta 2013. W 2015 roku, sieć drugi raz z rzędu znalazła się w gronie trzech podmiotów nominowanych do prestiżowej nagrody Retailers’ Awards 2015. Najlepszych najemców centrów handlowych w podziale na kilkanaście kategorii wyłania jury podczas uroczystej gali w ramach corocznego Shopping Center Forum Winter Edition.

Elektromarkety Media Expert zapewniają transport i serwis, utylizację starego sprzętu, liczne promocje, realizację indywidualnych zamówień oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu.

Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług kredytowych są Credit Agricole Bank Polska S.A. i Santander Consumer Bank S.A.